Katalog produktów

Płyty systemowe

Elementy składowe systemów ogrzewania i chłodzenia

PŁYTA PODKŁADOWA AP

PŁYTY PODKŁADOWE

PŁYTA PODKŁADOWA AP

Płytę podkładową AP stosujemy do wszystkich typów podłóg gdzie zostaje zastosowane ogrzewanie podłogowe .Płyta zapewnia izolację akustyczną ,w płycie występują prostokątne otwory które zapewniają idealne rozprowadzanie ciepłego lub zimnego powietrza z systemu na całej powierzchni .

Zastosowanie: panel ,deski ,parkiet

PŁYTA PODKŁADOWA AP

PŁYTA PODKŁADOWA UP

Płyty podkładowe UP stosujemy jako konstrukcję podłogi w suchych systemach oraz dla wzmocnienia nośności podłogi. Płytę UP stosuje się podwójnie w grubościach 3 i 4 mm. Płytę UP 3 mm układamy na płyty systemowe natomiast płyty UP 4 mm układamy i kleimy na zakładkę. W ten sposób ułożone płyty posiadają dobre wytrzymałości mechaniczne, akustyczne i dobrą przenikalność cieplną.

Zastosowanie: podłogi z wykładziny, gumy, pcf, panel, deski, płytki ceramiczne

Płyta podkładowa

PŁYTA PODKŁADOWA TOP

Płyty podkładowe TOP (cementowo-włókienna) to produkty przeznaczone do wilgotnych pomieszczeń, odpowiednie do rekonstrukcji i układania na drewnianych stropach belkowych oraz przebudowach w domach mieszkalnych i pomieszczeniach użyteczności publicznej.

Płyta z lekkiego betonu usztywnionego z włóknami szklanymi jest szczególne wytrzymała ,dzięki swej niskiej masie jeden element waży około 16 kg oraz optymalnemu formatowi 1500x500x20/25 mm .Płyta posiada zakładkę tak aby ułatwić montaż podczas klejenia lub połączenia wkrętami.

Zastosowanie: podłogi z wykładziny, gumy, pcf, panel, deski, płytki ceramiczne

Płyta podkładowa TOP cementowo-włókienna